​ Viola se shpejti rikthehet me album të ri(Video)

Këngëtarja e njohur kosovare, Viola ka gati albumin e ri. Viola ka zbuluar se albumi i ri i saj do të ketë tetë këngë dhe se lansimi i tij do të bëhet shumë shpejt.

Revista Bora meson se shumë shpejt do të lansojë albumin e ri i cili do të jetë me tetë këngë. Këngët besoj se do të jenë mjaft të pëlqyeshme për publikun dhe se kanë teskte mjaft domëthënëse. Sigurisht se disa nga këngët do të përcillen edhe me videoklipe.

Pjesë e suksesit tim është edhe burri im, Sokoli i cili më përkrahë në të gjitha aspektet, sigurisht edhe në krijimin e albumit të ri. Albumi do të publikohet nga produksioni “EuroLindi” që bën punë fantastike me ne.  Poashtu merita kanë edhe kompozitorët që kam bashkëpunuar me ta si Bini, Kujtim Shala, Burim Krasniqi dhe Rrahman Kryeziu. Pas publikimit të albumit do të jem në shumë mbrëmje muzikore në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe diasporë” ka zbuluar Viola./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn