2016: Viti i ‘belfie-ve’ super-seksi (Foto, +16)

‘Belfiet’ janë kombinim i selfieve dhe vitheve. Është definicioni i asaj se çfarë ndodh kur një vajzë e fotografon të pasmen e saj, e poston në Instagram dhe e çmendë tërë botën.

Edhe pse shpërndarja e fotografive të vitheve ka qenë trend qe disa vite, 2016’ta është viti ku ky trend është bërë i zakonshëm, transmeton Telegrafi.

Figura të njohura publike, si Kim Karadshian, Kylie Kardashian, Nicki Minaj, Rihanna etj., kanë shpërndarë fotografi të vitheve të tyre, duke i treguar tërë botës për aset e tyre.

Sidoqoftë, më poshtë i keni disa nga ‘belfiet’ më të mira të vitit 2016. /RevistaBora

In the 'bu with my boo

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

NYC// Bed series

A photo posted by Lea Michele (@leamichele) on

✨ 📷:@ryanastamendiphotography

A photo posted by Sommer Ray (@sommerray) on

NYC// Bed series

A photo posted by Lea Michele (@leamichele) on

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

#angles @intimissimiofficial

A photo posted by irinashayk (@irinashayk) on

kyliejennershop.com

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

#loveyourselffirst #feelingempowered👑 #healthybodyhealthymind

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Mund të ju pëlqejn