2Ton me Hitin e tij “Me Mu” ja sa klikime ka bër(Video)

Këngëtari Ferizajas Arton Avdyli ka dëshmuar dhe kësaj here që këngët e tij cdo her do të bëhën Hite të cilat ai i Punon me shumë dashuri! Revista Bora sjell per ju ne linkun e me poshtem Hitin Me Mu nga 2Ton e cila është afër 3 Million Klikime në Youtube./RevistaBora

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J9kll7LEQSQ[/youtube]

Mund të ju pëlqejn