2Ton paralajmëron projektin e ri (Foto)

Reperi nga Ferizaji, 2Ton, ka paralajmëruar projektin e ri.

Ky projekt titullohet “Prej asaj nate” dhe është duke u punuar nga Cruel P Beats në instrumental dhe muzikë.

Klipi është në realizim e sipër, teksa data e lansimit është lënë 30 nëntori, shkruan Bora.al.

Në paralajmërimin e projektit, 2Ton shfaqet mbi njië veturë të bardhë klasike, duke treguar se klipi do të jetë mjaft i mirë. /Bora.al./

#prejasajnate 30\11

Ein von Arton Avdyli Official 2 Ton ✌ (@2tonofficial) gepostetes Foto am

Mund të ju pëlqejn