Aktorja kosovare zgjedh formën më interesante për ta prezantuar djalin e saj (Foto)

Ajo po e shijon në çdo çast këtë ndjenjë që padyshim se ia ka ndërruar jetën, shkruan lajmi.net

Edona ka hedhur një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se në njërën anë ka pozuar kur ishte shtatzënë kurse në anën tjetër fotoja u bë kur foshnja i quajtur Duka, ka lindur.

Këto dy foto të bashkuara janë bërë në të njëjtin vend madje me të njëjtën veshje!Edona është një nga fytyrat publike në Kosovë që ka bërë një prezantim të fëmijës në formë kreative dhe interesante!

Mund të ju pëlqejn