www.revistabora.com

Mi Amor “thyen” rrjetin me Klikime (Foto-Video)

0 388

Bashkpunimi ndermjet Vjola Shuli dhe Romeo Makaveli lll po rezulton shumë i suksesëshem. Ende pa kaluar 24 oreshi par kenga ka kapur shifra te larta klikimesh. Vjola është artiste e afirmuar e skenes ndersa sot me shumë do flasim për Romeo Makavel lll. Artisti ne fjal numro shumë këngë të lansuar në Youtube mirpo si videoklip ky është i pari. Ai ka shumë Bashkpunime mirpo talenti ti nuk shprehet vetem ne vokal Kengetari në fjal edhe tekstet i shkruan vet dhe gjithashtu muziken. Thjesht është i kompletuar dhe më i gatshem se kurr të pushtoj tregun muzikor Shqipetar

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More