Ardiana Dili vjenë me Këngën e re “Eja” (Video)

Ardiana Dili është këngëtare e dëshmuar, mjaftë e angazhuar në dasma e ahengje, ndonëse jo fortë mediale.

Tani, edhe Ardiana ka filluar me këngë e videoklipe. Ajo sapo ka lansuar videoklipin e rradhes, atë të këngës “Eja”.
Me muzikë dhe orkestrim nga Labinot Mezini, me tekst nga vetë ajo dhe videoklip “Three creative”, projekti i saj më i ri duket se do jetë sukses për Ardianen.
Ju ftojmë ta dëgjoni “Eja” nga Ardiana Dili./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn