Baby G: Jam gati për funeralin tënd zemër (Foto)

Këngëtarja Baby G duket se është gati të ‘shpërthej’ me projektin e radhës.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram të cilës ia ka lënë një shkrim shumë interesant dhe që është një thumbim i madh për kolegët e tij, shkruan Bora.al

Baby G ka thënë se ajo është gati për ‘funeralin’ e dikujt, duke lënë të nënkuptojë se me projektet e saj do t’ia ‘vdesë’ karrierën dikujt!/Bora.al/

Ready for your funeral zemer ☠️ @zzapnchriss

Ein von BABYG PrettyGangster💸 (@itsbabygeee) gepostetes Foto am

Mund të ju pëlqejn