Bashkëshortja kujton Dr.Florin në prag Krishtlindjesh: Falni dashuri si të ishte hera e fundit (Foto)

Ndonëse këto ditë festash kanë mjaft të gëzuara për bashkëshorten e Dr. Florit, Blerina edhe prej ditëlindjeve të fëmijëve të saj, sërish në këtë prag Krishtlindjesh ajo mund të qëndronte pa përmendur bashkëshortin e saj të ndjerë.

Përmes një foto në Instagram ajo ka dhënë gjithashtu një mesazh mjaft të fortë për t’i dashur njerëzit e afërt dhe për të falur sa më shumë dashuri.

Në foton e publikuar në Instagram shfaqen dy gota shampanje ku mbi to janë gdhendur emrat e Florit dhe Blerinës. “Keto gotat duken bosh, por jane te mbushura plot me kujtime dhe dashuri!

Falni sa me shume dashuri! Puthini dhe perqafojini te dashurit tuaj sikur te ishte hera e fundit. Gezuar Krishtlindjen! Bekime! Ika se do qaj tani,”-përfundon postimi prekës i bashkëshortes së Dr.Florit në Instagram./Bora.al/

Mund të ju pëlqejn