www.revistabora.com

Bebe Rexha ekspozon të pasmet në “Dolce Gabbana”

0 1,790

Një emër që u fut vonë në tregun e muzikës së huaj, por që ka arritur të ecë me hapa të suksesshëm në këtë treg është ai i Bebe Rexhës.

Bebe e cila me prejardhje është shqiptare, tashmë është futur në mesin e artisteve më të kërkuara në botë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë e angazhuar në koncerte nëpër vende të ndryshme të botës, kurse aktualisht po qëndron në Hong Kong.

Në llogarinë e saj në Instagram, Bebe Rexha ka postuar një video në të cilën shfaqet shumë atraktive, në fustanin që i theksonte linjat bombastike trupore, sidomos të pasmet.

Bebe postoi video në të cilën bënte lëvizje joshëse në fustanin me tre ngjyra, i cili është i markës së njohur “Dolce & Gabbana”, ndërsa sipër videos ajo pranoi pëlqime dhe komente pa mbarim nga ana e ndjekësve, të cilët i shkruanin vetëm fjalë pozitive për format trupore.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More