Bebe Rexha, “kap gjoksin”, shkaku është ky reper (VIDEO)

Këngëtarja Bebe Rexha, e cila ka lansuar këngën e saj të re “I Got You” ka postuar një video interesante në Instagram
Ajo shihet në banjo ku vallëzon me këngën e BigSean, e cila në fakt i kushtohet gjoksit të femrave. Në një në një moment kap gjoksin e saj, kur këngëtari përmend thithkat e gjinjve. Kënga “I got you” ka arritur një sukses të konsiderueshëm në tregun ndërkombëtarë, shkruan GazetaExpress.

Për tri ditë ajo ka kapur më shumë se 6 milion klikime dhe është në rrugë që të bëhet një hit ndërkombëtarë.

morning. I love this song. @bigsean "moves."

A video posted by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

Mund të ju pëlqejn