Bebe Rexha në një shëtitje me nënën e saj (FOTO)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha e cila  jeton dhe vepron në SHBA,  ështe mjaft e dashur për publikun kosovar.
Pavaresishte angazhimeve të saj të shumta, ajo gjen kohë edhe për një shetitje se bashku me nënën e saj, shkruan GazetaBlic.

Në një foto të postuar nga ana e këngëtares në rrjetin social “Instagram” na bënë të kuptojmë që ato po kalojnë momente mjaft të mira./

Mund të ju pëlqejn