www.revistabora.com

Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit

0 216

Ajo ka treguar edhe njëherë se për të nuk ka limite në fushën e showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për modelen me famë, shqiptaro-zvicranen Bernadeta Anna Nikollbibaj, e cila njihet edhe me emrin përkthelës ANNA.

Ajo, së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram imazhet e fundit, ku ka treguar edhe një herë se ka linja përfekte. Por, sa i përket avancimit në karrierën e modelizimit është edhe modelja tjetër shqiptare, Angela Martini. E, cila ka avancuar më shumë në këtë fushë nuk mund të thuhet pasi që të dyat tashmë kanë arritur nivelin e famës botërore dhe janë mjaft të kërkuara por, janë linjat përfekte të modeleve të cilat si duket kanë ngjajshmëri, e cila ka linja më të mira mbetët vlerësimi i juaj.

Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit

Bernadeta Nikollbibaj i`a kalon me linja perfekte edhe Angela Martinit

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More