www.revistabora.com

Blerona Zeqiri për një moment mbetet pa frymë

0 1,763

Moderatorja e “RTV21”, Blerona Zeqiri, sot është dukur mjaftë bukur në emision. Ajo kishte veshur një xhemper të kuq të gjerë dhe ngjante mjaftë moderne, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja që komentohet për kilogramët e tepërt, në një foto të bërë gjatë emisionit, e mban frymën fortë që të ketë siluetë më të bukur.

E, kjo pozë ishte mjaftë e vështirë, pasi moderatores iu desh që të rrinte pa frymë, gjë që vërehet edhe në këtë foto.

Moderatorja e Blerona Zeqiri për një moment mbetet pa frymë blerona zeqiri1 1512334194 2705670

Kur ua përtin dietave, duhet gjetur zgjidhja. /

Mund të ju pëlqejn