Bohet Mirë thotë Meda dhe Vjollca

Meda dhe Vjollca sapo kan publikuar  Hitin më të ri Bohet mire që i përshtatet këtij sezoni.

Kënga e re mban titullin “Bahet Mir” dhe është me ritëm verore.

Ky projekt vjen pas Publikimit të Albumit se Medës për vitin 2016./revistabora/

Mund të ju pëlqejn