Braziliane apo shqiptare, kjo ëshë e vërteta për aktoren e spotit të MAJK (Foto)

Vajza e cila luan partneren e Majk në këngën e tij Katile është bërë objekt i shpejt i thashethemeve në Kosovë.

Shumë nga fansat e reperit kanë menduar që ajo nuk është nga Kosova.

Disa kanë menduar se është braziliane, disa të tjerë mendojnë se është me ngjyrë.

Por, në fakt aktorja e MAJK në klipin “Katile” besoni ose jo është shqiptare.

Ajo quhet Valbona Bajraktari dhe është një modele e re që pritet ti shtohet skenës sonë të bukurosheve shqiptare duke luajtur jo vetëm në spotin e Majk por edhe më shumë.

Ndryshe, videoklipi i Majk është incizuar në një vilë në Sarandë, një ndër qytetet me të bukura shqiptare ë turizëm. /

Mund të ju pëlqejn