Burim Mehmeti arrin super sukses me projektin e ri

407
Ashtu siç na lajmëroi, këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Burim Mehmeti publikoi videoklipin më të ri të titulluar “Ishalla s’je martu”. Burimi si këngëtar me tema të veçanta, ndaj edhe këtë radhë ai ka ditur të goditë në shenjë, meqenëse është pritur mrekullueshëm nga publiku. I gjithë ky sukses arrihet duke bashkëpunuar me mjeshtrit e muzikës: teksti dhe muzika nga Besim Bunjaku, orkestrimi nga Shpejtim Gashi dhe videoklipi nga kompania “Swart Albania”.Nuk ngelet me kaq, Burimi është në pregaditje e sipër të një kënge të re, me tekst të vetin dhe muzikë të Besim Bunjakut. Suksesin e tij nuk mund ta vemë në hamendje, sepse Burim Mehmeti e ka dëshmuar talentin e tij vite e vite përpara.-Arsim Kolari-


https://www.youtube.com/watch?v=EOQTrcAr_cI

Mund të ju pëlqejn