Çfarë i ka vjedhur Beatrix Ramosaj, Flaka Krelanit?(Video)

Beatrix Ramosaj dhe Flaka Krelani janë konkurrentet e kastit të spektaklit “Your Face Sounds Familiar” dhe ky ka qenë një faktor që këngëtaret të kalojnë shumë kohë me njëra-tjetrën.

Pak minuta më parë, Beatrix Ramosaj ka postuar në Insta Story një video ku tregon se ka hyrë në dhomën e Flakës për të vjedhur diçka.

Është pikërisht trofeu i natës së parë në YSF, të cilin e fitoi Flaka, por Trixa dëshiron ta ketë të sajin. Mes batutash dhe të qeshurash ajo tregon se ka vjedhur trofeun sepse i pëlqen të vjedhë trofe e madje këtë gjë e ka bërë e shtrirë në shtratin e Flakës. /Blitz/

Mund të ju pëlqejn