Çiljeta gjysmë nudo në setin e ri fotografik

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga po vjen me një risi. Jo me këngë as klip, por me set fotografik. Këtë gjë e ka bërë të ditur vet  fotografi Eraldo Rexho përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me Çilin dhe ka zbuluar një detaj rreth setit.

Eraldo ka thënë se në këtë set Çili do jetë gjysmë e zhveshur. E ne presim se cilat pjesë të trupit do të na tregojë këngëtarja.Image

Mund të ju pëlqejn