Çka thotë Era pas marrjes së çmimit EBBA (Foto)

Era Istrefi nuk mundi të jetë e pranishme në çmimin e saj të parë ndërkombëtarë
Por këngëtarja ka një falënderim të posaçëm për ata që e morrën këtë çmim në emër të saj.

“Ju falëminderit shumë EBBA për çmimin, që në fakt ma bëri ditën të lumtur.

E po ashtu falëminderit David Bradleyit që pranoi këtë çmim në emër timin”, ka shkruar në gjuhën angleze Era në Instagram, transmeton GazetaExpress.
Këngëtarja kosovare lëndoi këmbën para dy jave gjatë skijimit në Brezovicë dhe humbi ceremoninë e marrjes së këtij shpërblimi.
Në të njëjtin festival këngëtarja Dua Lipa ka marrë dy çmime.

Mund të ju pëlqejn