DAIM LALA SJELL COVERIN “COCAINA” TË MOZZIK NË VERZIONIN FOLK (VIDEO)

Këngëtari i cili i këndon muzikes pop-folk Daim Lala duket sa ka befasuar fansat dhe ndjekësit e tij me atë se çfarë do të sjellë në vazhdim, shkruan Popullore.com

Ai së bashku me këngëtarin Mozzik kanë performuar në një koncert live, dhe duket se këngën e Mozzikut “Cocaina” do ta bëjë cover e cila do të publikohet nesër nga produksioni Vizioni Libonia.

Kjo është edhe promo e videos e cila do të vijë e kompletuar nesër./RevistaBora

https://www.facebook.com/100007350527695/videos/1806683119586688/

 

Mund të ju pëlqejn