www.revistabora.com

Dashuria Bilaj shfaqet si Marlin Monroe

0 189

Ajo është kengetare, modele dhe miss me disa kurora. Dashuria Bilaj prej vitesh ka fituar simpatinë e publikut. Dashuria, është “Miss Grande Albania”. E kanë quajtur barbikë, Shakira shqiptare, e së fundi po e krahasojnë me Marlin Monroen. Biondina ka realizuar një mori foto sesionesh profesionale, ku duket mjaftë snsuale.Bukuroshja shqiptare shkelqen ne secilën pozë. Këngetarja dhe missi po bëhet gati për projekte të reja në fushën e muzikës dhe atë te modelimit. A po ju duket Dashuria si Monroe?

Dashuria Bilaj shfaqet si Marlin Monroe Dashuria Bilaj shfaqet si Marlin Monroe  Dashuria Bilaj shfaqet si Marlin Monroe

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More