www.revistabora.com

Dashurie Bilaj fiton `Miss Grand`

0 502

Sukses pas suksesi, këngëtarja dhe bukuroshja e njohur Dashurie Bilaj nuk ka të ndalur, pas shumë këngëve dhe sukseseve në spektakle bukurie ajo ka sfiduar vetëm pak ditë më parë edhe një eveniment bukurie duke u shpallur kështu nga organizatorët e evenimentit ‘Miss Grand’ si më e bukura e mbrëmjes, sukses ky që rradhitet në karierën e Dashuries si më unik.

Dashurie Bilaj fiton `Miss Grand`

Mund të ju pëlqejn