www.revistabora.com

Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’ (Foto)

0 2,208

Një bionde superseksi, një femër që synon karierë të jashtëzakonshme është pikërisht vajza shqiptare Dashurie Bilaj e cila tashmë mbi kokë mban shumë kurora si më e bukura shqiptare në shumë evenimente të rëndësishme të bukurisë.

Një nga kurorat e fundit është dhe ajo e “Miss Supermodel Internacional Kosova’, një eveniment bukurie që është mbajtur vetëm pak ditë më parë e që një nga kurorat më të rëndësishme është fituar nga vet Dashurie Bilaj, e cila krahas sfilatave meret edhe me muzikë e deri më tani ka realizuar shumë këngë e projekte muzikore. Dashuria nuk mendon të ndalet me kaq, ajo do të vazhdojë të jetë e pranishme në skenë si miss-e e si këngëtare.

Image  Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’ (Foto)
Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’ (Foto)
Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’ (Foto)
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More