www.revistabora.com

Dëgjoni hitin më të ri nga Motrat Hajzeri, titllohet ‘Sy lakmitarë’ (Video)

0 145

Motrat Hajzeri, Vjollca e Emine Hajzeri janë emra të konfirmuar në muzikën vendore. Ato janë ndër zërat më të pëlqyer nga publiku.

Motrat Hajzeri këndojnë prej vitesh. Atyre nuk u kanë munguar hitet, vëmendja dhe angazhimi. Dihet që dyshja janë ndër këngëtaret më të kërkuara në mbrëmje e ndeja private.

Motrat Hajzeri këtë fundvit janë rikthyer me një baladë të mrekullueshme, më nje këngë që tashmë ka prekur zemrat e publikut.

Kënga me titull “Sy lakmitar”, vjen me tekst nga Arsim Bunjaku, aranzhman nga Florent Boshnjaku dhe klip nga RED Media.

Ju ftojmë ta dëgjoni:

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More