www.revistabora.com

I dehur – Super projekti i ri nga Big G

0 347

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Është një nga këngëtarët më të dashur shqipëtar. Vokali briland që posedo po dhe pamja prej një djaloshi shumë Simpatik ka bërë që Big G të cilsohet si “Stuhia” që ka goditur industrin muzikore shqiptare. Këtë e dëshmon numri i madhë i fansav që artisti në fjalë ka në rrjetet sociale. Projekti i ri nga Big G mban titullin -I dehur për Lyrics e këngës është përkujdesur vetë artisti në fjalë për music : Def ndersa per Rec,Mix&Master ( Don Arbas) . Kënga është lansuar në youtune në kanalin e blackfishofficial dhe menjëher pas lansimit është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More