Dhjetori i Zaiminës për tu mbajtur mend (Foto)

Mund të quhet pa frikë sex simbol.

 

Zaimina që prej shfaqes së saj në Miss Shqipëria, në një moshë fare të njomë, dalloi për bukurinë e saj. Në fakt edhe pse më disa ndryshime estetike në fizikun e saj, ajo vazhdon të mbetet ndjellëse. Ndoshta dhe nga fakti se Zai është nga ato vajza që në vazhdimësi pëlqen të provokojë.

Në këto ditë pritje të festave, shumë personazhe zgjedhin të bëjnë urimet e tyre. Zaimina ka pozuar për të realizuar një foto, e veshur në të kuqe, me barkun jashtë dhe e shtrirë poshtë një peme Krishtlije, me sfond sigurisht festiv, e cila do të shërbejë si një katolinë e mundshme për të uruar fansat e saj.

Në fakt Zai këtë ka bërë dhe në komentin në lidhje me postimin: “Bëje këtë dhjetor të mbahet mend. Gezuar Krishtlindjen,” uron këngëtarja. Sigurisht, që me një foto të tillë, Zaimina e ka bërë dhjetorin e saj për tu mbajtur mend. /bora.al/

Make it a December to remember #Merrychristmas🎅⛄🎄🎁 @zaimina_vasjari_store

Ein von Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) gepostetes Foto am

Mund të ju pëlqejn