Dhurata Dora duket jashtëzakonisht bukur në foton e re!

Këngëtarja e dashur për publikun e saj Dhurata Dora, së fundmi ka bërë një foto mjaftë të mirë si duket kjo foto është bërë nga fotografë profesionistë, shkruan “Bora”.

 

Në foto e shohim Dhuratën e veshur si rokere dhe me një grim pak më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim atë.RevistaBora

Mund të ju pëlqejn