Dhurata Dora feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot (Foto)

Dhurata Dora feston sot ditëlindjen e 24.

Këngëtarja shumë e pëlqyer për publikun, Dhurata Dora feston sot ditëlindjen e 24-të me shumë suksese në karrierën muzikore.

Dhurata këtë ditë të veçantë në jetën e saj ka vendosur që ta festojë në Berlin nga atje edhe ku ka postuar një foto dhe ka treguar se sot ka ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

“Shumë urime për mua” ka qenë mbishkrimi në foton e publikuar në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Dhurata Dora është “Vec ty” ndërsa pritet që shumë shpejt të publikojë këngën e re të titulluar “Ayo”./Bora.al/

 

Happy Birthday to me 💫 #nightsinberlin

Ein von ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DHURATA | DORA (@dhuratadora) gepostetes Foto am

Mund të ju pëlqejn