Diçka po zihet! Gent Toska shoqëron Ritën gjatë ceremonisë!?

124

14203075_10154072068428422_1173348589_oGent Toska, djaloshin që jemi mësuar të shohim çdo pasdite në Tv21 në Shkup, atë që na e bën pasditen më të begatshme dhe me plot humor. Ai ka qëndruar në Romë e më saktësisht në Vatikan gjatë gjithë ceremonisë së shenjtërimit të Nënë Terezës. Gjatë gjithë asaj kohe ai është marë me përcjelljen e pop yllit të njohur Rita Ora, foto e video që e dëshmojnë këtë gjë e që Genti duket shumë afër Ritës, gjë që shkon në dyshime se diçka mund të zihet mes tyre por kryesisht në aspektin profesional. Me këtë rast ne kemi zbuluar dhe foto në të cilat Genti duket me motrën e saj Elenën si dhe me kapitenin e kombëtares Lorik Cana.

14215698_10154072069268422_136514402_o 14248767_10154072069173422_776152975_nhttps://youtu.be/JmNwNQQHIVQ

Mund të ju pëlqejn