www.revistabora.com

A e dini diferencën mes çiftit më të ri në estradë ? Ja sa vite kanë në mes

0 1,103

U përfolën shumë deri sa edhe u zbuluan para ashensorit dorë për dore, shkruan Kosovarja.

Edhe pse dyshja lidhur me këtë ende lë shumë ndjekës në heshtje, veprat flasin vet.

Ata së fundmi lansuan edhe këngën e tyre së bashku, ku përveç tjerash, disa gjeste flasin qartë se mes dyshes ekziston një kimi që ata nuk arrijnë dot ta fshehin.

Edhe pse që të dy shumë të përshtatshëm dhe të bukur, ata kanë goxha një diferencë në moshë.

Mirëpo, duket se dashuria e tyre nuk i njeh fare 14 vite që dyshja i ka në mes.

Gjithsesi, vlen të ceket se projekti i tyre më i ri i titulluar “vetëm ti” u mirëprit shumë nga ndjekësit e që ende vazhdon të merr lum klikimesh./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More