Ditë e lumtur për Leonora Jakupin! (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, përveç muzikës dhe angazhimeve të saja nëpër programet festive ka filluar të luaj rolin edhe të një modele, shkruan Kosovarja.

Ajo shpesh hedh foto në rrjetet sociale, me veshje të ndryshme, kryesisht të dizajnuara nga miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, shkruan Kosovarja. Edhe sot Nora shfaqet shumë bukur, ku ajo ka pozuar në parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Ku pastaj foton e ka hedhur në profilin e saj në instagram, dhe e ka shoqëruar me shkrimin e bashkangjitur: “Happy day”. Se kush ia ka bërë kaq të lumtur ditën këngëtares, nuk dihet!

Happy day 😊

A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Mund të ju pëlqejn