Djali i këngëtares me një luks marramendës (Foto)

Këngëtarja, Valmira Ramadani njihet për publikun dhe zërin e veçantë që posedon duke u krijuar në një nga këngëtarët me të dashura nga publiku.

Ajo së fundi ka ndarë një gëzim me miqtë dhe fansat në rrjetet sociale, duke treguar së djali i saj ka përfunduar maturën, por ajo që bie në sy është vetura luksozë që ë shoqëroi Lindin.

Përveç veturës ishte edhe ora që mbante në dorë e që kushton rreth 3mijë euro e të mos flasim për veshjen e tij që kalon shifra të mëdha.

Ai vendosi të shoqërohej nga Kujdestarja e tij duke i bojkotuar kështu femrat e që ishin të shumta që e duartrokitën Lindin.

Padyshim që është nëna e tij ajo qëe kujdesët për çdo detaj dhe i gëzohet edhe suksesit të tij në shkollë. Epo suksese për Lindin./RevistaBora/

 

Mund të ju pëlqejn