Duli tregon si e martoi shoqen e klasës (Video)

I ftuar në emisionin n’Kosovë ishte këngëtari i njohur Duli i cili foli rreth karrierës së tij muzikore e zbuloi gjëra interesante nga fëmijëria e e kaluara.

Duli tregoi se ishte rritur jetim dhe babai i ka vdekur kur ai ishte në moshën 14 vjeçare, shkruan Bora.al

Duket paksa e çuditshme në ditët e sotme por Duli është martuar në moshën 16 vjeçare me shoqen e klasës të cilën e ka njoftuar si 15 vjeçar në një shkollë në Zvicër, atje ku shkoi si 15 vjeçar.

Ai ka folur edhe për dhimbjen që e ka përjetuar kur e ka humbur babanë e thotë se me të ka kaluar moementet më të mira.

Për më shumë ndiqni intervistën në vazhdim:

Mund të ju pëlqejn