E pabesueshme, kjo është sozia e Luana Vjollcës – sa shumë ngjajnë (Foto)

Luana Vjollca është një nga moderatoret dhe artistet më të përfolura të momentit.
Bukuroshja ka qenë për shumë kohë në qendër të lajmeve rozë sa i përket bukurisë, fotove provokuese dhe pasionit për muzikën.

Këto e kanë çuar larg moderatoren, duke e bërë të njohur edhe në mediat e huaja.

Kush do e besonte se ajo ka një sozi? Vajza në fjalë, sipas InTv ka të njëjtat tipare si moderatorja, flokë bjondë, vetulla të larta dhe buzë mishtore, një ngjashmëri gati gati e frikshme. Shikoni fotot e mëposhtme.

Dimë që vajza është shqiptare, por ende nuk është zbuluar identiteti i saj

Mund të ju pëlqejn