Edhe Blero bëhet “pishman” për Afronën (Foto)

Çifti Blero-Afrona, ditët e fundit përjetuan një krizë në lidhjen e tyre, por si duket kanë filluar ta tejkalojnë atë.

Një ditë me parë ishte Afrona e cila shpërndau një thënie të Johnny Depp për dashurinë, duke na lenë të nënkuptojmë, se po i bie pishman dhe po i shpreh dashurinë Bleros, përcjellë Magazina.al.

Ndërsa sot po të njëjtën fotografi e ka shpërndarë edhe këngëtari, sigurisht qëllimisht, nuk bëhet fjalë për ndonjë rastësi.

‘Ti mund t’i mbyllësh sytë për gjërat që nuk dëshiron t’i shohësh, por t’i nuk mund ta mbyllësh zemrën për gjërat që nuk dëshiron ti ndjesh’, ishin këto fjalët në gjuhën angleze që kishte postuar Afrona, tash edhe Blero.

Mund të ju pëlqejn