Edona Llalloshi urim special për djalin e saj! Ja çfarë i thotë ajo (Foto)

Këngëtarja Edona Llaloshi është bërë nënë e dy fëmijëve, emrat e të cilëve janë; vajza Doa dhe djali Nur, shkruan Kosovarja.

Edona sot ka nj ditë speciale, pasi që djali i saj Nur ka ditëlindjen, ai i mbush 1 vit.
Ndërsa urimi i këngëtares është ky: “Nëna më mësoi ta marr dashurinë më të madhe, ti më mësove ta jap dashurinë më të madhe! Nga kjo kam kuptuar që dashuria e vërtet lind bashkë me fëmijën! Të uroj që Zoti t’mi pranojë lutjet dhe dëshirat për ty!
Urime Ditelindjen NUR”.
Neve nuk na mbetet asgjë tjetër përveç t’i urojmë Nurit një jetë të lumtur dhe të shëndetshme./RevistaBora

https://www.instagram.com/p/BQ24-9vlfcT/?taken-by=edonallalloshi

 

Mund të ju pëlqejn