Emina Çunmulaj do t’ju befasoj me foton e fundit (FOTO)

Supermodelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj, është e dashuruar pas fotografisë dhe arsyeja mund të jetë edhe karriera e saj si modele.

Emina është shumë aktive në rrjete sociale, natyrisht me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë elegante, e veshur me fustan dhe pallto ngjyrë të kuqe, kombinuar me taka ngjyrë të zezë. Kësaj fotografie ajo i ka shtuar përshkrimin, “Fotografia është një poezi pa fjalë”.

Mund të ju pëlqejn