Enca e rrit gjoksin, ngushton belin dhe e shtrembëron murin me photoshop (Foto)

Enca Haxhia edhe këto ditë po jetë një ndër këngëtaret e përfolura të medieve rozë.

 

Si deri më tani këngëtarja është bërë temë në saje të linjave të trupit.

Ajo edhe kësaj radhe ka dështuar në përdorimin e photoshopit, transmeton Bora.al

Enca ka zmadhuar përmasat e gjoksit, ngushtuar belin dhe njëkohësisht ka shtrembëruar edhe murin.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Bora.al/

 

Merry Christmas and Happy Holidays 🎁

Ein von ENCA (@encahaxhia) gepostetes Foto am

 

Mund të ju pëlqejn