www.revistabora.com

Engji tregon se çfarë operacioni plastik ka bërë

0 1,129

Këngëtarja Engjëllusha Salihu ishte pjesë e emisionit ‘Mirage’.

Në intervistën e dhënë, ajo foli për jetën private dhe artisitke, duke zbuluar disa detaje, të paditura ndonjëherë për të nga ana e publikut.

Saktësisht bëhet fjalë për operacionet plastike.

Engji pranoi se ka ndërhyrje të tilla, madje tregoi se ku e ka bërë. Për ta kuptuar këtë pjesë, klikojeni minutën e 7:43 të videos më poshtë.

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy