Era ‘çmend’ bullgarët

Suksesi dhe paraqitjet në emisione në shtete të ndryshme nuk kanë të ndalur për këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi.

Ajo ka shkuar për të performuar për herë të parë në Bullgari, ku ka bërë një paraqitje në koncertin “The Energy Tour”, shkruan Revista Bora.

Ajo ka kënduar këngën ‘Bon Bon’ para një publiku të madh, të cilët janë mahnitur nga këngëtarja.

Në video të publikuar në internet, shihet entuziazmi i publikut kur Era del në skenë./RB

 

Mund të ju pëlqejn