www.revistabora.com

Era Istrefi shkëlqeu në finalen e Botërorit, po Nora ku e ndoqi motrën?

0 628

Sot Era Istrefi në finalen e Botërorit “Rusi 2018” na ka bërë krenarë të gjithë shqiptarëve me perfomancën e saj në zemër të Moskës.

Së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi ka kënduar përpara rreth 80 mijë tifozëve që ndodhen në stadiumin “Luzhniki Arena” për të ndjekur finalen e Botërorit Francë-Kroaci.

Era ka zgjedhur që në këtë perfomancë hapëse të finales, të vishet me një palë pantallona dhe xhaketë të metaltë.

Ylli shqiptar ka shkëlqyer teksa këndonte kolonën zanore të këtij Botërori “Live it UP”.

Ky është një sukses i madh për Erën dhe familja e saj janë shumë të lumtur për të.

Mirëpo, mesa duket Nora nuk ka mundur ta ndjekë “Live” në stadium të motrën, me siguri për shkak të vizave.

Nora ka publikuar një video në Instastory ku duket e emocionuar kur Era del për të kënduar

 

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More