Erdhi “No Lie” nga Dua Lipa dhe Sean Paul (VIDEO)

Kënga është mjaftë ritmike dhe besohet se do të shndërrohet në një hit të madh, shkruan KultPlus.

“No Lie” është kënga më e re e Dua Lipës në bashkëpunim me Sean Paul e cila sapo është prezantuar, shkruan KultPlus.

Kënga është mjaftë ritmike dhe besohet se do të shndërrohet në një hit të madh.
Billboard ka shkruar për këtë këngë se të gjithë ata që kanë menduar se viti 2017 do të jetë vit i ndezur, atëherë kjo këngë e Duas ka realizuar ëndrrat e tyre. Poashtu është thënë se kjo video është mjaftë hipnotizuese duke marrë parasysh lojën e këngëtarëve në një korridor me pasqyrë./RevistaBora

Këtu mund ta dëgjoni këngën.

www.billboard.com/articles/news/dance/7648036/sean-paul-dua-lipa-no-lie-video

Mund të ju pëlqejn