A është e dashuruar Gresa Behluli (Foto)

Gersa Behluli ajo befasoi në fund vitin që shkoj me rikthimin në muzikë por edhe me linjat në top formë, shkruan Kosovarja.

Ndonëse në mënyrë hermetike e mban jetën private, nuk ka treguar asnjëherë për ndonjë lidhje të mundshme, këngëtaren e  shohim të shoqëruar kudo me familjen. Gresa ka sjell fotografi bardh e zi për të gjithë ndjekësit e saj dhe ajo duket e mrekullueshme. Gresa kur do, di të befasoj. Jemi në prag të festës se dashurisë apo ditës së dashuruarve, dhe Gresa me këtë fotografi dikujt i ka dhuruar puthje por kujt shtohet pyetja…? /RevistaBora

Mund të ju pëlqejn