www.revistabora.com

Ky është hiti me i ri i Kidës (Video)

0 67
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida sapo ka lansuar projektin me të ri

“Kce” titullohet projekti më i ri nga Kida të cilin e sjell të shoqëruar me videoklip dhe si çdo herë ajo vjen shumë e veçantë edhe në këtë projekt.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Kida është “Harroj”, prjekt të cilin e solli gjatë muajit tetor bashkë me reperin Fero dhe rezultoi shumë i suksesshëm.

Kënga “Kce”, është projekti i parë i finalizuar edhe me videoklip nga “On Records”,

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Kida.

Mund të ju pëlqejn