www.revistabora.com

Faton Thaqi, këngëtari i ahengjeve familjare

0 385

Adrenalina e dasmës ka vetëm një emër dhe ai është Faton Thaqi.Simpatik, i talentuar dhe shume serioz në punë.

Faton Thaqi ka bërë që të ketë shumë fansa që e ndjekin e ai njihet nga fansat si këngëtari mi i kerkuar i ahengjeve familjare në rrethinë ku jeton dhe më gjërë.

Një dasëm kërkon energji të madhe dhe adrenalinë me shumicë. E muzika është ajo që e elektrizon një dasëm, ndërsa një nga artistet më me zë siç është Faton Thaqi arrin të krijojë atmosferën më të bukur. Këngëtari në fjalë është shumë i angazhuar gjatë kësaj stine sidomos në dasma dhe ahengje familjare , dhe para sezonit ka vendosur që për publikun të sjellë një projekt të ri muzikor.
Kënga mban titullin “Kush je ti” ku premieren eksluzive e ka pasur ne kanalin me te madh muzikor në trojet shqiptare në ArkivaShqip, kanal ky me mbi 1 miljon ndjekes.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More