www.revistabora.com

“Fire Burn” Kënga e re nga Nuel Ramaj Foto-Video

0 660

Nuel Ramaj, i cili është me origjinë nga Stublla e Vitisë, i cili jeton në shtetin Zvicran, pas sukseseve të jashtëzakonshme në finalen e Grösste Schweize Talent në Zvicër, ka lansuar këngën e tij me titull “Fire Burn”. Kjo është kënga e dytë e lansuar nga ky talent, pas asaj “With You”, e cila ishte pritur shumë mirë nga publiku raporton /PlusTv/ Përndryshe Nuel me zerin e ëmbël e melankolik ka arriti që të bëjë për vete mira fansa qysh me daljen e par.Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, Nuel Ramaj sigurisht qe ka një të ardhme të ndritur ne industrin muzikore Internacionale.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More