Fjolla dhe Ronela me veshje të njëjtë? (Foto)

Mjafton të dal ndonjë model i ri i veshjeve dhe dy apo tri këngëtare do paraqiten me veshje të ngjajshme.

 

Rasti i tillë është mes Ronela Hajatit dhe Fjolla Morinës, shkruan Bora

Rastësi apo jo, që të dy këngëtaret janë paraqitur me një veshje në formë rrjete të cilat më patjetër duhet shoqëruar edhe me një palë të brendshme për shkak të mos ekspozimit të pjesëve intime.

Fjolla këtë veshje e ka veshur në një set kurse Ronela në një ndejë!/Bora.al/

 

 

My style is black and expensive ♣️ Photo by @juxhinkurti Styling by @kujtameri Make up by @makeupbyelda_kujtameri Hair by @parukeri_estetike_merita

Ein von Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) gepostetes Foto am

😏😏😏 Last night…. 😄😄😄 Hair and m.u.a @donamjeku & @krenarelimani_makeup

Ein von Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) gepostetes Foto am

Mund të ju pëlqejn