www.revistabora.com

Flori Çoçaj e Shqipe Kastrati lëshojnë hitin verorë prej shpatit, ky projekt godet shumë (Video)

0 203

Dy zëra të mrekullueshëm, dy breza këngëtarësh të vërtet që kur ia thonë këngës s’ka kush që i ndalë. Flori Çoçaj e Shqipe Kastrati i kanë bashkuar sërish forcat për projektin e radhës, për këngën me titull “Prej 1 Shpati”, që është goditja e radhës nga dyshja në fjalë.

Kjo këngë e bukur vjen me muzikë dhe orkestrim nga Sokol Koci, me tekst nga Strikey dhe video nga Bekim Asani – produksioni “Top Studio Production”.

Këngëtarët e mirënjohur prej kohësh janë bërë tandem, po sjellin projekte së bashku e gjithashtu janë në shumë mbrëmje, dasma e gëzime familjare, ku siç mund të paramendohet, arrijnë ta ndezin flakë atmosferën.

https://youtu.be/uWUNjt6XcJ4

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy