Fotografja e Keylie Jenner publikon foto të Elvana Gjatës! (Foto)

Kur flitet për maja të suksesit me projekte muzikore, padyshim emri i këngëtares Elvana Gjata është ndër të parët, shkruan Kosovarja.

Edhe pse krahasuar me yjet tjerë të estradës shqiptare, këngëtarja sjell shumë rrallë projekte, por për të cilat përkushtohet jashtëmase,gjë që rezulton më pas me klikime të shumta, e numër të madh koncertesh.

Por, përvec aspektit professional të Elvanës, kujtojmë se ajo merr vëmendje të plotë edhe për linjat dhe fizikun e saj, e cilësuar si një nga femrat më të bukura të estradës muzikore.

Nuk i mungon as stili unik për të cilin veçohet, e që kjo së fundi duket t’i ketë hyrë në punë.

Sasha Samsonova është fotografe e njohur që i ka realizuar foto edhe Keylie Jenner e cila në llogarinë e saj Instagram ka publikuar pikërisht foton e Ekvanës, ku duket tejet me stil.

Mund të ju pëlqejn